Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

sdhcirkvice

Hasičský zájezd (Jeseníky - 29. až 30. 9. 2012) - 1. sada fotek

233 fotek 1 video září 2012 344 zobrazení
V posledních dvou zářijových dnech jsme uspořádali hasičský zájezd (především Tomáš Valenta zařizoval již v létě trasu, ubytování, dopravu atd...). Odjíždělo se v sobotu v 6 hodin od církvického Kulturního domu velkým zájezdovým autobusem s 52 lidmi (řidič Luděk Jandák). První zastávka (když nepočítám tzv. "močovice" resp. benzínku) byla ve Velkých Losinách, kde někdo navštívil zámek s čarodějnickou minulostí a někdo zase (vlastně většina) Ruční papírny. Po obědě (v této restauraci se specializovali na houby, které byly všude - podávali i houbové pivo) se pokračovalo do Kout nad Desnou, kde jsme zažili velice pěknou prohlídku přečerpávací stanice Dlouhé Stráně. I ve výšce 1350 m n. mořem nám počasí přálo krom trochu silnějšího větru. A jelikož se blížil večer, museli jsme odjet na Černohorské sedlo, kde jsme byli ubytovaní. Dle fotek si můžete udělat obrázek, že večerní zábava byla opravdu vydařená.
V neděli ráno v 9.30 jsme se vydali do Ovčárny a cca polovina zájezdu si udělala výšlap na Praděd. Posledním bodem v programu byla zastávka v Lošticích, návštěva muzea olomouckých tvarůžků a večeře.
Ještě několik dní po zájezdu si všichni přítomní tento ročník velice chválili a možná tomu tak bude i dalších několik let. Proto bych chtěl poděkovat Tomášovi Valentovi, že se úlohy organizátora po Petrovi Málkovi zhostil na výbornou. A tímto přeji Petrovi ať se opět brzy postaví na vlastní nohy a může příští zájezd zorganizovat zase on.
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron